Sociálne siete

Sociálne siete a ich spravovanie

Facebook je v našich končinách jednoznačne najpopulárnejšie sociálne médium, ktoré používa viac ako štvrtina celkovej populácie. Ak sa budeme baviť o ľudí v produktívnom veku na Slovensku, ide až o 75% z celkového počtu, čo je veľmi zaujímavé číslo, takže túto sieť naozaj netreba podceňovať. Instagram a jeho sila neustále rastie, popularitou v západných krajinách prekonáva Facebook a je veľmi pravdepodobné, že sa tak stane aj u nás a to už v blízkej dobe.

Sú tu však ešte Twitter, či LinkedIn najmä pre úzko špecializované oblasti, či Google Plus (ktorý je významný ani nie tak kvôli sociálnym sieťam, ako skôr kvôli SEO). A v neposlednom rade je to aj Youtube, ktorý zažíva nečakaný rozmach a nie je to už iba o pozeraní videa, ale stáva sa plnohodnotnou sociálnou sieťou.

Pripravíme pre Vás najvhodnejšiu stratégiu vzhľadom na Vaše publikom a potenciálnych zákazníkov. Urobíme audit Vašich aktivít na sociálnych sieťach a navrhneme najvhodnejšiu stratégiu. Je potrebné si uvedomiť, že to, čo funguje na followerov (fanúšikov) na Facebook-u u reštaurácie, nemusí fungovať pri pneuservise. Preto je každá kampaň jedinečná.

Brand monitoring
Pomôžeme s vylepšením vnímania Vašej značky na trhu zistíme, ako ju vnímajú Vaši klienti a verejnosť.

Sociálne siete
Facebook, Twitter, Google Plus či LinkedIn môžu zvýšiť počet Vašich nových zákazníkov a pomôžu udržať s tých starých. A my Vám poradíme, ako na to.

Profil firmy.
Vyšpičkujeme Váš profil tak, aby bol nielen odborne a informačne v poriadku, ale aj aby bol esteticky a dizajnovo príťažlivý a dôveryhodný.

Potrebujete pomôcť s Facebookom či Instagramom?

A obratom pripravíme pre Vás cenovú ponuku.